GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kompaniporslin 5486379
nr 548 6379
Kompaniporslin
12 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:59:48
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr